Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny. Ebike dovezieme nastavený, zložený a pripravený na jazdu.

Detské sedačky a vozíky

Detské sedačky sa montujú ako dopredu, tak aj dozadu za jazdca. Nnovinkou je aj predné čelné sklo chrániace dieťa pred vetrom, muškami a nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Dieťa je zaistené ramennými pásmi ukotvenými v troj až päť bodovom click&go systéme. Sedačky sú montovateľné ako na zadný nosič, tak aj na hornú rámovú trubku bicykla a zároveň sa vyrábajú aj ako samonosné pre jednoduché ukotvenie do držiaka zakliknutím. Výhodou je, že keď si chcete ísť zajazdiť sám, stačí len sedačku odkliknúť a odobrať z bicykla bez použitia náradia. Alternatívou detských sedačiek sú vozíky za bicykel.
Cyklovozíky poskytujú bezpečnú a pohodlnú prepravu detí pri jazde na bicykloch. Ich kotvenie za bicykel je veľmi jednoduché a rýchle. Deti sú tak chránené pred vetrom, chladom a hmyzom ochrannou fóliou a sieťkou. V sedačke vozíka je dieťa zabezpečené ramennými popruhmi s trojbodovým uchytením, pričom hlava je fixovaná bočnými opierkami.

Najpredávanejšie

S'COOL TaXXi Elite 1 Cyklovozík modrý
€639 –15 %
Pôvodne: €639  (–15 %)
€539,10
Detská sedačka HAMAX Observer šedo-biela
 
€89,90
21 položiek celkom
Detská sedačka HAMAX Observer šedo-biela
Novinka
Kód: 12985
Detská sedačka Hamax OBSERVER šedo-červená
Novinka
Kód: 17161
Detská sedačka Hamax SMILEY šedo-červená
Novinka
Kód: 17163
Detská sedačka Hamax SMILEY šedo-čierna
Novinka
Kód: 17164
Detská sedačka Hamax Zenith šedo-červená
Novinka
Kód: 17160
Detská sedačka HAMAX Zenith šedo-čierna
Novinka
Kód: 12982
Detská sedačka HAMAX Sleepy šedo-červená
Novinka
Kód: 12980
Detská sedačka HAMAX Zenith Relax šedo-čierna
Novinka
Kód: 12974