Za každý nákup nad 100€ vás odmeníme kupónom na zľavu 10% pri ďalšom nákupe na doplnky, kolobežky a oblečenie (nevzťahuje sa na bicykle a tovar v akcii).

Servis elektrobicyklov a diagnostika

Certifikované servisné pracovisko

Naša firma je certifikovaným servisným pracoviskom, ktoré disponuje diagnostikou pre pohonné jednotky BOSCH a SHIMANO. Naši servisní pracovníci sú pravidelne školení a disponujú nie len certifikátmi, ale aj potrebnými znalosťami, schopnosťami a skúsenosťami opraviť a nastaviť váš elektrobicykel. Každý elektrobicykel je pred predajom zmontovaný profesionálnym mechanikom a skontrolovaný diagnostikou pohonnej jednotky a batérie. K bicyklu je priložený výstup o kontrole a funkčnosti elektrobicykla a predpredajného servisu. Zverte svoj elektrobicykel odborníkom.

Shimano-eBike-Service-dlhy-banner

Servis elektrobicyklov

Skôr ako nám prinesiete váš elektrobicykel na servis je potrebné ho umyť, nechať vysušiť a priniesť so sebou záručný list. Na bicykli je potrebné ponechať batériu a priniesť aj kľúč od batérie. Ak sa jedná o pozáručný servis, nie je potrebný záručný list. Na záručnú prehliadku je ptrebné prísť najneskôr po najazdení 200-300 km, alebo do troch mesiacov od zakúpenia elektrobicykla.

Bosch-eBike-Service-dlhy-m

Ak sa potrebujete pred návštevou servisu poradiť, kontaktujte nás na naších tel. čísla, alebo nám pošlite mail.