Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

Prečo nakúpiť u nás

Vyhody-dorucenie-zadrma Pri nákupe akéhokoľvek tovaru v našom eshope pri jeho celkovej cene presahujúcej hodnotu 150€ Vám doručíme na Vašu adresu zdarma, bez ďalších poplatkov za dopravu. Vernostný program vám zároveň umožní nakupovať výhodnejšie a ušetriť tak pri nákupe nemalé čiastky. Za tovar môžete platiť niekoľkými spôsobmi. Aby ste a vyhli ďalším poplatkom za spôsob platby, odporúčame preto využiť možnosť platby kartou priamo online pri nákupe po odoslaní objednávky, kde sú nulové poplatky spojené s platbou. Pri platbe na dobierku je účtovaný poplatok podľa výšky ceny nákupu.
Vyhody-rychla-expedicia Tovar, ktorý je na našom sklade expedujeme ešte v deň objednávky, najneskôr na druhý pracovný deň v závislosti od času vytvorenia objednávky. Doručenie je v nasledujúci pracovný deň na vami uvedenú adresu doručenia. Pri tovaroch, ktoré sú na externom sklade u dodávateľa je potrebné prirátať dobu potrebnú na presun na náš sklad, ktorá sa zvyčajne pohybuje okolo jedného až dvoch dní podľa toho o ktorej hodine sme prijali vašu objednávku. Doba doručenie tovaru  k vám je do troch pracovných dni od objednania tovaru.
Vyhody-osobne-dorucenie Elektrické bicykle zakúpené cez náš eshop vám doručíme osobne našim firemným autom zmontované, nastavené a pripravené na jazdenie. Na mieste doručenia vás odborne zaškolíme a vysvetlíme ako na bicykli správne využívať elektro pohon a ako sa o elektrobicykel starať. Zároveň vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadne elektrobicykla. Rovnako vám vysvetlíme čoho sa pri ošetrovaní vyvarovať a čo je dobré spraviť v prípade, že na elektrobicykli nebudete dlhšiu dobu jazdiť.
Vyhody-profi-servis Všetky bicykle a elektrobicykle prechádzajú pred predajom odborným servisom, ktorý pozostáva z nastavenia jednotlivých komponentov, odskúšania funkčnosti radenia a brzdného systému, kontrola všetkých skrutkových spojov ako aj preverenia funkčnosti pohonu elektrobicyklov. Naši mechanici sú pravidelne školený a majú viac ako 20 rokov skúsenosti v tomto obore, preto vám vieme poskytnúť aj odborné rady a ponúknuť odporučenia na servisovanie vášho bicykla ak sa rozhodnete si bicykel servisovať sám.
Vyhody-overene-zakaznikmi O spoľahlivosti a kvalite našich služieb svedčia naši spokojní zákazníci. Vybavili sme už viac ako 60000 objednávok a naše služby sa snažíme zlepšovať, aby ste dostali to čo ste očakávali a aby váš nákup bol pre vás príjemnou skúsenosťou. Baví nás čo robíme a preto vaša spokojnosť je pre nás odmenou. Hodnotenia hovoria za všetko. Tu sú hodnotenie, ktoré zanechali zákazníci, ktorý u nás nakúpili.