Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny. Ebike dovezieme nastavený, zložený a pripravený na jazdu.

Výmena tovaru

Ako postupovať pri výmene tovaru?

Zakúpili ste si u nás tovar a zistili ste, že Vám nesedí veľkosť alebo nie ste spokojný s farbou či materiálom?
Nemusíte si robiť starosti. Tovar Vám vymeníme za iný alebo Vám vrátime zaplatenú sumu. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar, stiahnite si a vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy.
Pri skúšaní dbajte na to, aby sa tovar nepoškodil a nejavil známky použitia.
Tovar nám pošlite späť v pôvodnom nepoškodenom obale s originál visačkami do 14 dní od dodania na našu adresu. Vytlačte si formulár, opíšte čo požadujete a nezabudnite pribaliť pôvodnú faktúru.

Pri vrátení tovaru uveďte číslo bankového účtu, na ktorý Vám máme vrátiť peniaze po prijatí vráteného tovaru. Peniaze Vám budú vrátené v čo najkratšom čase najneskôr do 14 dní od obdržania vráteného tovaru.

Upozornenie: v prípade, že nám vrátite poškodený tovar, alebo bude vrátený tovar vykazovať zjavné známky použitia, môže predajca znížiť vrátenú sumu podľa rozsahu poškodenia, alebo vráti poškodený tovar zákazníkovi bez nároku na vrátenie zaplatenej sumy.

Tovar neposielajte na dobierku lebo Vám doručovateľ vráti balík späť.

Adresa našej prevádzky:

SPAIZ, s.r.o.
Poštová 3
08501 Bardejov

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne výmeny alebo vrátenie tovaru, nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme a poradíme ako postupovať.

button-red-formular