Servis elektrobicyklov

Certifikované servisné pracovisko

Naša firma je certifikovaným servisným pracoviskom, ktoré disponuje diagnostikou pre pohonné jednotky BOSCH a SHIMANO. Naši servisní pracovníci sú pravidelne školení a disponujú nie len certifikátmi, ale aj potrebnými znalosťami, schopnosťami a skúsenosťami opraviť a nastaviť váš elektrobicykel. Každý elektrobicykel je pred predajom zmontovaný profesionálnym mechanikom a skontrolovaný diagnostikou pohonnej jednotky a batérie. K bicyklu je priložený výstup o kontrole a funkčnosti elektrobicykla a predpredajného servisu. Zverte svoj elektrobicykel odborníkom.

Shimano-eBike-Service-dlhy-banner

Servis elektrobicyklov

Skôr ako nám prinesiete váš elektrobicykel na servis je potrebné ho umyť, nechať vysušiť a priniesť so sebou záručný list. Na bicykli je potrebné ponechať batériu a priniesť aj kľúč od batérie. Ak sa jedná o pozáručný servis, nie je potrebný záručný list. Na záručnú prehliadku je ptrebné prísť najneskôr po najazdení 200-300 km, alebo do troch mesiacov od zakúpenia elektrobicykla.

Bosch-eBike-Service-dlhy-m

Ak sa potrebujete pred návštevou servisu poradiť, kontaktujte nás na naších tel. čísla, alebo nám pošlite mail.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie