Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

Doručenie - Poplatky

Dodávku objednaného tovaru bude podľa dostupnosti produktov (2 - 5 pracovných dní pokiaľ nie je pri tovare uvedené inak) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Pri tovare, ktorý nie je skladom v našich predajniach sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu alebo distribútora. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť si vybratý tovar za iný. Prepravnou spoločnosťou je doba dodania do 48 hodín na Slovensku a 72 hodín do Českej republiky. Odoslanie Vašej objednávky avizujeme e-mailom, ktoré zasielame denne v čase 15:00-16:30. Pre doručenie zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo (odporúčame priamo vo formulári záväznej objednávky), aby sa vedel kuriér s vami skontaktovať v prípade vašej neprítomnosti. Taktiež odporúčame uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete, nakoľko prepravná spoločnosť vykonáva donášku v pracovné dni v čase 8:00 - 17:00 hod..

doprava-150Kupujúci je povinný skontrolovať zásielku tovaru, hlavne jeho obal, bezprostredne pri jeho doručení. V prípade, že kupujúci zistí, že tovar  alebo obal tovaru je mechanicky poškodený, je povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru. V prípade zistenia poškodenia tovaru pri jeho prevzatí kupujúcim je ten povinný ihneď pri prevzatí tovaru vyhotoviť škodový zápis-záznam o rozsahu a povahe poškodenia tovaru, ktorého správnosť potvrdí dopravca. Na základe takto vyhotoveného záznamu môže predávajúci po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnúť odstránenie nedostatku tovaru, zľavu na tovar a v prípade neodstrániteľných chýb tovaru dodať kupujúcemu nový tovar.

 

Pri objednávke nad 150 € neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu pri cyklodoplnkoch a náhradných dieloch (nevzťahuje sa na bicykle a produkty značky THULE).

  • Osobný odber v sídle spoločnosti 0 €
  • Prepravnou spoločnosťou Slovensko 3,99 € (pri dobierke viď poplatky za dobierku) s dodávkou do 24 hodín po expedícii z nášho skladu
  • Prepravnou spoločnosťou (iba pri platbe predom) Česká republika 13 € s dodávkou do 48 hodín po expedícii z nášho skladu

Ďalšie poplatky spojené s platením na dobierku:
o    do 500€ príplatok 1€
o    nad 500€ je príplatok 2€
o    nad 1000€ je príplatok 3€
Všetky uvádzané ceny sú vrátane 20 % DPH.


Bicykle posielame prepravnou spoločnosťou. Elektrobicykle vám doručíme osobne v poskladanom stave pripravené na jazdu a zaškolíme vás ako bicykel používať a ako sa o neho starať.


Miesto odberu a spôsob dodania sú stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje:

  • návod na používanie výrobku
  • záručný list
  • daňový doklad faktúru


Na našej stránke k stiahnutiu:


Ak sa kupujúci rozhodne pre zrušenie objednávky, je potrebné nás v tejto veci bezodkladne informovať.


Objednávka   Zabalenie   Špedícia   Doručenie
obj1 obj6 balik obj6 dpdauto-w-m obj6 dorucenie-w

 

Naše zásielky posielame prepravnou spoločnosťou  

Snažíme sa pre vás vybrať vždy tú vhodnejšiu dopravu aby sme vám mohli tovar doručiť za čo najlepších podmienok.

Tovar expedovaný z nášho skladu Vám bude doručený do 24 hod. Veríme, že budete s našimi službami spokojní.