Nový motor Performance Line CX Race

Motor Performance Line CX Race bol vyvinutý tak, aby vyhrával preteky. Áno aj elektrobicykle si už našli miesto v pretekoch MTB a práve pre tento bosch-ebike-mtb-cxrace-2023-3-múčel bol vyvinutý Bosch motor s označením Race. Pohonná jednotka vyniká na najstrmších, technicky najnáročnejších trasách do kopca a zjazdu, ako aj na dlhých úsekoch vo vysokej nadmorskej výške. V spojení s exkluzívnym režimom Race umožňuje nával sily zo zákrut a najrýchlejšiu možnú akceleráciu a rýchlosť jazdy. Performance Line CX Race Limited Edition je ideálnou voľbou pre profesionálnych eMTB a ambicióznych rekreačných športovcov.

Režim Race, ktorý je špeciálne vyvinutý pre preteky eMTB pomáha ebikerom zrýchliť rýchlejšie a dosiahnuť maximálnu rýchlosť vďaka jeho výkonnej podpore, čo ušetrí cenné sekundy pri úsilí o osobné rekordy. Režim race pomôže ľahko prekonať veľké kamene a vyčnievajúce korene stromov. Režim bol vyvinutý v na základe skúsenosti a znalosti úspešných športovcov v eBike. bosch-ebike-mtb-cxrace-2023-1-m

Limitovaná edícia Performance Line CX Race disponuje krútiacim momentom až 85 Nm a poskytuje rýchlu akceleráciu pri rozjazde z miesta v náročných úsekoch a ostrých stúpajúcich zákrutách. Dokonca aj pri vysokých kadenciách nad 120 otáčok za minútu poskytuje vysoký výkon a silnú podporu.

Ďalšou výhodou je ľahká a kompaktná konštrukcia. Performance Line CX Race Limited Edition váži iba 2,75 kg. Ide o najľahší motor zo všetkých pohonných jednotiek BOSCH. 

Nezabudlo sa ani na dizajn. Nový Performance Line CX Race Limited Edition je vyhotovený v grafitovej sivej farbe. Logo a farby sa odlišujú od ostatných motorov. Elegantný dizajn a špeciálna povrchová úprava zdôrazňujú športovosť, obratnosť a odolnosť pohonnej jednotky.

bosch-ebike-mtb-cxrace-2023-4-m
Nezabudlo sa ani na extrémne úseky, kde je naozaj ťažké ustáť v pedáloch a kde je potrebné zosadnúť z ebicykla. Funkcia inteligentnej asistencie pri chôdzi v kopci zabraňuje prevráteniu vášho eBike na extrémnych svahoch a neprejazdných úsekoch. Hill Hold sa dá použiť cielenejšie v obzvlášť úzkych a strmých zákrutách, čím sa ovláda pohyb eMTB.

 

Nové motory Performance Line CX Race Limited Edition sa budú montovať len na vybrané značky bicyklov a aj to len na TOP modely. Takže ak zvažujete kúpu nového elektrobicykla s týmto motorom, bude potrebné siahnuť hlbšie do peňaženky. Špecialistom na elektrobicykle s pohonom BOSH je nemecká značka CUBE, ktorá montuje na svoje elektrobicykle výhradne motory BOSCH.