Za každý nákup nad 100€ vás odmeníme kupónom na zľavu 10% pri ďalšom nákupe na doplnky, kolobežky a oblečenie (nevzťahuje sa na bicykle a tovar v akcii).

Cyklistické okuliare TriEye View Sport Dual Clear

Kód: 24151-196528
Novinka
Značka: TriEye
€89

Zvoľte variant

Patentované cyklistické okuliare s integrovaným a nastaviteľným spätným zrkadlom umiestneným priamo v skle okuliarov vám umožnia vidieť dozadu bez toho, aby bolo nutné otočili hlavu a nestratiť kontakt s tým, čo sa deje pred vami.

Ako zvoliť správnu veľkosť nájdete dole v popise produktu.

Detailné informácie

Veľkosť: S
Skladom | 24151-196529
Môžeme doručiť do: 3.10.2023
€89
Veľkosť: M
Skladom | 24151-196528
Môžeme doručiť do: 3.10.2023
€89

Podrobný popis

Štýlové športové okuliare so spätným zrkadielkom

Nórske patentované cyklistické okuliare s integrovaným a nastaviteľným spätným zrkadlom umiestneným priamo v skle okuliarov vám umožnia vidieť dozadu bez toho, aby bolo nutné otočili hlavu a nestratiť kontakt s tým, čo sa deje pred vami.

Vlastnosti modelu View Sport Dual Clear

Šošovka (okuliarové sklo) poskytuje plnú UV ochranu pred slnečným žiarením (UV400) kategórie 0. Nemusíte sa obávať, že by sa pri páde poškodili, pretože majú nepoškriabateľnú polykarbonátovú šošovku (okuliarové sklo) s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu.

Vymeniteľné skla okuliarov

Celé okuliare sa daju ľahko a rýchlo rozobrať. Na stranách rámu sú poistky, ktoré sa potiahnutím dajú odiistiť a skla rámu sa tak dajú ľahko vybrať. 


Rám sa tak dá ľahko ošetriť rozobratím okuliarov aj v drážke pre sklo, kde sa usádza prach a drobné nečistoty ako blato po jazde v daždi.

Rám

Je vyrobený z termoplastického materiálu TR90, ktorý je odolný voči poškodeniu, a je zároveň pružný a ľahký. Pohodlne a dostatočne pevne sa nosí, pretože pod jemným tlakom sa prispôsobí vašej tvári. Nastaviteľné nosové sedielko a gumové ukončovacie špičky zabezpečujú maximálny komfort. Rozmery rámiku sú následovné:

Životnosť 

Zvláštnosťou okuliarov TriEye View je ich udržateľnosť. Zaručujeme výmenu každého jednotlivého komponentu - či už ide o šošovku (okuliarové sklo) - jednoduchým otvorením západiek na oboch stranách a výmenou iného druhu šošovky (okuliarové sklo) podľa aktuálnej potreby, rám, spätné zrkadlo, nosové sedielko, atď. 
Postup rozobratia a poskladania okuliarov nájdete v časti videá.

TriEye™ pri športe

Okuliare sú vhodné pre mnohé športy a aktivity, ako je cyklistika, triatlon, beh, veslovanie a inline-korčuľovanie. Sú veľmi užitočné aj pri jazde na segwayi, kolobežke alebo ležadlovom bicykli a v zimnom období pri bežkovaní a možno aj pri lyžovaní. 

Ambiciózni športovci

Súťažiaci alebo tréningoví partneri, ktorí radi predbiehajú, sa objavia v spätnom zrkadle skôr. Tým, že vidíte, čo sa deje za vami získate výhodu niekoľkých dôležitých sekúnd, ktoré môžete stratiť pri otočení hlavy dozadu a zároveň poistíte svoju vlastnú bezpečnosť.

Funkčnosť

TriEye™ spätné zrkadlo funguje ako v aute a dá sa nastaviť tak, aby vám presne sedelo. Spätné zrkadlo je ideálne nastavené vo chvíli, keď v ňom vidíte časť svojej tváre a ramena. Prosíme, nepozerajte sa do zrkadla neustále. Krátkym pohľadom vyhodnoťte situáciu za vami a vždy pamätajte na kontrolu "mŕtveho uhla"

Ideálne riešenie na veslovanie

Výhľad dozadu je pri veslovaní možný len obmedzene, keďže je dobre známe, že sedíte proti smeru jazdy. V závislosti od vodnej plochy je tiež dôležité pozerať sa za seba. Veslár tak vďaka spätnému zrkadielku nestráca koordináciu a tempo pričom má smer jazdy stále pod kontrolou.

Tip pre rodičov

Cyklistický príves je obľúbený u rodičov a u ich detí. Nie je to vždy len zábava, ale aj starosť: počas jazdy totiž nevidíte, čo sa s prívesom deje. Neustále sa otáčate, aby ste skontrolovali či je dieťa v poriadku. TriEye™ ponúka jednoduché a účinné riešenie. S týmito inovatívnymi okuliarmi môžete sledovať príves miernym pohybom hlavy, čím zvýšite bezpečnosť seba aj malého spolujazdca.

Ocenenia

V rámci ISPO Awards 2019 získal TriEye™ ocenenie Zlatý víťaz v kategórii Outdoor > Biking . Po Taipei Cycle d&i award 2018 a Public's Choice of Eurobike Start-Up Award 2018 je to už tretie ocenenie pre športové okuliare so spätným zrkadlom.

Dodatočné parametre

Kategória: TriEye cyklistické okuliare
Veľkosť: M, S

Cyklistické okuliare TriEye View Sport Dual Clear

Cyklistické okuliare TriEye View Sport Dual Clear 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: