Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny. Ebike dovezieme nastavený, zložený a pripravený na jazdu.

BikeTrax Shimano

Kód: 23988
Akcia
Značka: BIKETRAX
€199 –7 %
BikeTrax Shimano
€199 –7 % €184,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako BikeTrax funguje?

Sprievodca rýchlym spustením

BikeTrax je miniatúrny GPS lokátor, ktorý sa spáruje s aplikáciou PowUnity Bike. Je inštalovaný v motorovom priestore e-biku, takže je pre zlodejov neviditeľný. Ak elektrobicykel nie je v pohybe, lokátor je v režime spánku – aktivuje sa automaticky vďaka pohybovému akcelerátoru. Počas jazdy lokátor zaznamenáva trasu a po skončení cesty sa lokátor vráti do režimu spánku.

Ak v aplikácii aktivujete zámok a ak niekto bez vášho vedomia začne pohybovať elektrobicyklom, lokátor sa prebudí z režimu spánku a spustí alarm v aplikácii PowUnity Bike. Pomocou GPS súradníc lokátor aktualizuje aktuálnu polohu každých 10 sekúnd. V aplikácii budete môcť sledovať polohu elektrobicykla v akejkoľvek sieti GSM vo viac ako 60 krajinách .

V prípade krádeže môžete pomocou aplikácie nasmerovať políciu priamo na váš e-bike.

Lokátor je pripojený k aplikácii 24 hodín denne a je primárne napájaný z batérie e-biku. Ak sa e-bike nechystáte dlhšiu dobu používať, odporúčame ho občas zapnúť aspoň na pár minút, aby sa dobila batéria lokátora alebo si dokúpiť prídavnú batériu. V prípade, že sa batéria elektrobicykla úplne vybije alebo ju z elektrobicykla vyberiete, signál GPS sa nepreruší. Prídavná batéria lokátora vydrží v pohotovostnom režime až tri týždne. Pri aktívnej prevádzke vydrží až 12 hodín.

Ak nemáte čas elektrobicykel pravidelne nabíjať, odporúčame doobjednať si dodatočnú záložnú batériu s predlžovacím káblom, ktorá zdvojnásobí pohotovostný a aktívny režim.
 


Aplikácia PowUnity Bike

Aplikáciu PowUnity Bike si môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store a môžete ju použiť na svojom smartfóne alebo cez webový prehliadač na počítači. Údaje z GPS BikeTrax sa prenášajú v reálnom čase. Používateľský profil vytvorený v aplikácii je možné používať aj na mobiloch rodinných príslušníkov, ktorí môžu sledovať, kde sa práve nachádzate. Zaznanenanú trasu je možné exportovať do cez súbor gpx.

Prvý rok si môžete aplikáciu užívať kdekoľvek v Európe zadarmo. Po prvom roku máte priamo v aplikácii možnosť zakúpiť si ročný paušál za 39 eur alebo mesačný paušál za 3,9 eura. V prípade mesačného paušálu si môžete aplikáciu kedykoľvek deaktivovať, ak ju nebudete dlhší čas potrebovať (napr. v zimných mesiacoch), a následne ju znova aktivovať a obnoviť mesačný paušál.
 

Ďalšie funkcie

Bike Pass – do aplikácie si môžete nahrať všetky informácie a identifikačné údaje o vašom e-bicykli, takže v prípade krádeže bude e-bike jednoduchšie identifikovať.
Denník trás - automaticky zaznamenáva každú jazdu na bicykli bez nutnosti manuálneho spúšťania.

Inštalácia

Inštalácia závisí od motora vášho e-biku. Spolu s GPS trackerom vám dodáme príslušný prepojovací kábel a sadu jednoduchého, zrozumiteľného návodu na inštaláciu.
 


Kompatibilné s morom:

  • Shimano Steps E5000, E5080, E5080-H, E6100, E6110, E6180, E6002, E6012, E7000, E8000, E8080
  • Shimano Steps EP8000

Obsah balenia:

  • GPS Tracker
  • Pripojovací kábel
  • Základná batéria
  • Návod na montáž konzoly
  • Montážna páska

BikeTrax Shimano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: