Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

BOSCH KIOX kit BUI330

Kód: 20138
Akcia
Značka: BOSCH
€271 –15 %
BOSCH KIOX kit BUI330
€271 –15 % €229,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

BOSCH KIOX kit

Obsah balenia:

Displej Kiox
Držiak displeja Kiox
Ovládač

Kábel 1500mm

MALÝ DISPLEJ, SKVELÝ VÝKON.

Malý, prepojený a priekopnícky: Kiox ponúka ambicióznym športovým eBikerom prístup do digitálneho sveta prostredníctvom aplikácie pre smartphony eBike Connect a zároveň im umožňuje navigovať do cieľa. Robustný farebný displej zaručuje, že eBikéri môžu vždy vidieť svoje jazdné údaje na prvý pohľad, zatiaľ čo samostatná riadiaca jednotka im umožňuje mať eBike pod kontrolou. Kiox môže zaznamenávať vaše cesty a odosielať všetky príslušné údaje prostredníctvom pripojenia Bluetooth v smartfóne na online portál eBike Connect. Ak je prepojený s monitorom srdcového tepu pomocou Bluetooth, umožňuje tiež jazdcom vyťažiť z tréningu maximum. Vďaka tomu je Kiox dokonalým spoločníkom - pre atletické jazdy a dobrodružstvá v oblasti Connected Biking

HLAVNÉ VÝZNAMY

- PRIPOJENIE

Odkaz na prepojený svet eBike od spoločnosti Bosch: Všetky dôležité údaje o jazde zaznamenáva spoločnosť Kiox a prenáša sa cez Bluetooth do aplikácie eBike Connect. Všetky aktivity je možné vyhodnotiť po ukončení cesty v aplikácii alebo online portáli.

-AUTOMATICKÁ SYNCHRONIZÁCIA

Všetky informácie vždy na dosah ruky: Dáta sa medzi Kioxom a aplikáciou automaticky synchronizujú pomocou Bluetooth. Dokonca aj aktualizácie softvéru je možné pohodlne a bezdrôtovo načítať do palubného počítača.

-SKLO ODOLNÉ PROTI POŠKODENIU

Či už špina alebo kamenná drť: Sklenený displej odolný proti poškriabaniu je robustným spoločníkom na ceste aj v meste.

-MAGNETICKÝ DRŽIAK

Perfektné pre športové jazdenie: Uložené rýchlo, ale stále bezpečne pripevnené - vďaka magnetickému upevneniu je možné palubný počítač ľahko demotovať a pripevniť. Rovnako ako mnoho iných vonkajších zariadení, aj Kiox má na spodnom okraji malé očko, ktorým je možné pripevniť remienok.

-PRISPOSOBENÝ DISPLEJ

Pre úplne osobný zážitok z jazdy: Obrazovky a výber údajov o jazde , ktoré sa majú zobraziť, je možné v Kioxe ľahko nakonfigurovať a prispôsobiť ich podľa vašich vlastných preferencíí. Toto umožňuje eBajkerom sústrediť sa čisto na to, čo ich baví. eBiking.

-KIOX A ZÁMOK

Bezstarostné parkovanie: Prémiová funkcia "Lock" robí z kioxu kľúč k vyššej bezpečnosti. Táto funkcia umožňuje deaktiváciu podpory motora odstránením palubného počítača, vďaka čomu je bicykel pre zlodejov menej atraktívny. Inteligentný doplnok k mechaickému zámku.

-STANOVENIE ÚDAJOV O FITNES

Pre denné tréningy: Palubný počítač poskytuje všetky dôležité údaje o tréningu v reálnom čase a zobrazuje kadenciu jazdca, spálené kalórie a osobný výkon. Kiox je možné pripojiť k monitoru srdcového tepu pomocou technológie Bluetooth. Palubný počítač upozorní eBikerov, či idú nad alebo pod svoju priemernú rýchlosť. To uľahčuje stanovenie a dosiahnutie cieľov v oblasti fitnes.

NAVIGÁCIA

Plánovanie vlastných ciest je jednoduché: eBikeri môžu ľahko naplánovať svoje trasy pomocou aplikácie eBike Connect alebo online portálu a prostredníctvom aplikácie ich poslať do Kioxu. Po spojení s komootom alebo Outdooractive môžu objaviť oveľa viac trás v okolí.

-PRESNÁ ORIENTÁCIA

Keď je jazda sama osebe cieľom: Nová funkcia Navigácia palubného počítača je dokonale prispôsobená potrebám športových eBajkerov. Pohľad na displeji sa počas jazdy otáča v smere pohybu a Kiox tiež zobrazuje vzdialenosť k cieľu. Takto je veľmi ľahké navigovať po tratiach.

-ĽAHKÉ PLÁNOVANIE TRASY

Plánovanie vlastných ciest je jednoduché: eBikeri môžu ľahko naplánovať svoje trasy pomocou aplikácie eBike Connect alebo online portálu a prostredníctvom aplikácie ich poslať do Kioxu. Po spojení s komootom alebo Outdooractive môžu objaviť oveľa viac trás v okolí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: