Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

Fidlock magnetický držiak pre smartphone do viečka predstavca

Kód: 21929
€29,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

FIDLOCK VACUUM je patentovaný systém, pri ktorom sú zadný kryt na smartphone a držiak pripevnené k sebe silnými magnetmi a zaistené prísavkou, na ktoré sa vytvorí podtlak. Súčasťou sady je: Magnetický držiak do viečka predstavca, Špeciálne viečko do predstavca aj so skrutkou, svorka vrátane špeciálnej ryhovanej a imbusovej skrutky, ktorá celý systém pripevní k viečku predstavca. Sada neobsahuje kryt telefónu - kryty je nutné objednať zvlášť!

Magneticko / vákuový držiak telefónu ktorý je možné nainštalovať priamo do viečka predstavca. Držiak telefónu sa pripevní na hlavovú trubku a ľahko sa zaistí svorkou pomocou ryhovanej skrutky, alebo pomocou imbusovej skrutky (vhodné opatrenia proti krádeži!) Magnetická časť sa dá z bicykla rýchlo odmontovať, v prípade, že držiak na telefón nepotrebujete, zatiaľ čo viečko, ktoré je najdôležitejšie pre uchytenie celého systému zostane stále priskrutkované k bicyklu a pripravené na ďalšie použitie.

Špecifikácia:

Držiak je určený pre inštaláciu do viečka predstavca

Vhodný pre všetky 1 1/8 "bezzávitové hlavové zloženie

Magnety použité v systéme vacuum neovplyvňujú elektroniku, ani signál telefónu

Držiak je kompatibilný so všetkými krytmi na smartfóny so systémom Fidlock VACUUM

Pri montáži vákuového držiaku do viečka predstavca dbajte na to, aby sa táto pevne dosadala a prísavka ukazovala smerom nahor. Ak si nie ste istí pri montáži, požiadajte o radu svojho odborného predajcu. Pred jazdou sa zoznámte s manipuláciou s prídržným systémom VACUUM a skontrolujte jeho správnu funkciu. Uistite sa, že montáž bola vykonaná správne. K nadviazaniu spojenia medzi vákuovým držiakom do viečka predstavca a zadným krytom telefónu priblížte tieto časti k sebe na vzdialenosť cca 1-2 cm. Nechajte zadný kryt telefónu zaklapnúť do vákuového držiaka. Budete počuť "zvuk zaklapnutia", akonáhle sa zadný kryt telefónu a vákuový držiak do viečka predstavca dotknú. K uvoľneniu stlačte ovládaciu páčku na vákuovom držiaku smerom nadol. Pri stlačenej ovládacej páčke vyberte zadný kryt telefónu smerom nahor a potom nechajte ovládaciu páčku zaklapnúť späť do východiskovej polohy. Ak sú Vákuový držiak do viečka predstavca alebo zadný kryt telefónu znečistené, opláchnite ich čistou vodou.

Kompatibilné kryty mobilných telefónov Fidlock VACUUM možné objednať zvlášť :

-Apple iPhone 11 Pro

-Apple iPhone SE 2 / iPhone 8

-Apple iPhone 11 / iPhone XR

-Apple iPhone 11 Pro Max

-Samsung Galaxy S20

-Samsung Galaxy S20+

-Samsung Galaxy S20 Ultra

-Apple iPhone 12 mini

-Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro

-Apple iPhone 12 Pro Max

-Samsung Galaxy S21

-Samsung Galaxy S21 Ultra

-Samsung Galaxy S21+

-Apple iPhone 13 mini

-Apple iPhone 13

-Apple iPhone 13 Pro

-Apple iPhone 13 Pro Max

Magnetrický držiak FIDLOCK VACUUM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: