Teraz za bezkonkurenčné ceny! Ebike dovezieme nastavený, zložený a pripravený na jazdu. Už nie je na čo čakať.

MERIDA celoodpružené horské bicykle 27,5

Vitajte v sekcií špičkových MERIDA bicyklov, kde každý cyklista nájde svojho favorita medzi horskými bicyklami MERIDA. Ponúkame vám exkluzívny výber celoodpružených horských bicyklov MERIDA, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny výkon a pohodlie pri jazde v náročnom teréne.

Naše celoodpružené horské bicykle MERIDA na 27.5 palcových kolesách sú synonymom dynamického štýlu a inovatívneho dizajnu. Tieto bicykle sú stvorené pre jazdcov, ktorí hľadajú bicykel schopný zvládnuť technicky náročné terény s ľahkosťou a eleganciou. Vďaka kombinácii pružnej prednej vidlice a efektívneho tlmiča na zadnej stavbe poskytujú naše bicykle MERIDA nekompromisný komfort a kontrolu nad bicyklom, či už sa vyberiete na rýchle XC preteky alebo si užívate adrenalínovú jazdu na All-mountain a Enduro tratiach.

Objavte rozmanitosť našej ponuky a nájdite si ten pravý bicykel MERIDA, ktorý zodpovedá vašim potrebám a štýlu jazdy. S bicyklami MERIDA sa môžete spoľahnúť na to, že každý váš výlet do terénu bude nielen výzvou, ale aj nezabudnuteľným zážitkom plným radosti z jazdy. Prezrite si našu ponuku a vyberte si svoj nový spoločník na dobrodružstvá v prírode – bicykle MERIDA sú tu pre vás!

Najpredávanejšie

MERIDA ONE-SIXTY 6000 matný čierny(strieborný) 2024
€5 399 –14 %
Pôvodne: €5 399  (–14 %)
€4 599
Merida ONE-SIXTY 700 bronzovohnedý 2023
€3 699 –18 %
Pôvodne: €3 699  (–18 %)
€2 999