Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

BOSCH PERFORMANCE cx 2020

Dlho očakávaný motor BOSCH Performance CX s veľkým stredovým prevodníkom je tu. S hmotnosťou 2,9 kg a maximálnym krútiacim momentom 75 Nm prináša viac potešenia z jazdy pri náročných jazdách, a to aj napriek mimoriadne kompaktnej veľkosti. Motor eMountain bike s inovatívnou prevodovkou dobýva každý terén, ponúka presnú reakciu, športovú obratnosť a rýchlu reakciu. V čom sa liší nový motor od jeho predchodcu? Už na prvý pohľad je zrejme, že motor je menší kompaktnejší a stredový prevodní je väčší. Akú výhodu prináša väčší prevodník oproti predošlej generácii pri ktorej bol použivaný maličký 15 zubový prevodník? Tak v prvom rade je pedálovanie oveľa prirodzenejšie. Máte pocit, že sa veziete na klasickom bicykli, kým nezapnete podporu motora. Pri starom prevedení bolo pedálovanie nesmerne náročné pri vypnutej podpore motora. Už pri miernejšom kopčeku sa to nedlo takmer zvládnuť. Nový motor eliminoval práve tento nepríjemný jav. Pedálovanie je ľahké ako pri klasickom bicykli a teda nie je potrebné zapínať motor, aby ste zvládli menšie prevýšenie. Dojazd sa tak zvýšil na oveľa väčšie rozpetie v závislosti na profile trate a hmotnosti jazdca, ale dalo by sa povedať, že radovo o niekoľko desiatok kilometrov.

 

Technické parametre:

Na prvý pohľad na technické parametre je vydieť, že nový motor má navýšené jednotlivé módy radovo o desiatky % smerom nahor. pri zachovanom krutiacom momente 75 Nm. Za zmienky jtojí obrovský váhový rozdiel v hmotnosti motora až 1,1 kg.

Nový merač KIOX

Kiox je palubný počítač pre ambicióznych športových jazdcov. Kiox má všetky klasické funkcie zabudovaného počítača a súčasne vám umožňuje prístup k digitálnemu svetu pomocou aplikácie pre smartfóny. Farebný displej vám poskytne všetky údaje o jazde na prvý pohľad, zatiaľ čo samostatná ovládacia jednotka umiestnená na riadidlách ostáva pod kontrolou a umožňuje dávať pozor na terén. Kiox môže zaznamenať vaše cesty a odoslať všetky relevantné údaje prostredníctvom pripojenia Bluetooth smartfónu na online portál eBike Connect. Vďaka tomu je Kiox perfektným spoločníkom na každej jazde. Použitie technológie Bluetooth na spojenie s voliteľným remienkom na hrudník vám umožňuje kedykoľvek skontrolovať aktuálny srdcový rytmus a získať tak maximum zo svojho tréningu. Nízkoenergetické rozhranie Bluetooth tiež umožňuje aktualizáciu softvéru, ktorý sa má stiahnuť do palubného počítača bez potreby káblového pripojenia.

Pripojenie - automatická synchronizácia

Športový palubný počítač tvorí spojenie s prepojeným svetom eBike Bosch. Údaje o jazde zaznamenáva spoločnosť Kiox a prenášajú sa cez Bluetooth do aplikácie eBike Connect. Kiox kombinuje údaje GPS zo smartfónu s jazdnými údajmi, ktoré je možné vyvolať v aplikácii alebo na online portáli.

.

 

Prevádzkyschopnosť
Vyliezť, zapnúť, odísť a baviť sa. Palubný počítač sa môže okamžite použiť a poskytne vám všetky dôležité informácie a údaje.

Dizajn
Kiox získava body za svoj štýlový vzhľad: Obrazovka má silné farby a jasne rozmiestnené užívateľské rozhranie. Praktický magnetický držiak dodáva riadidlám elegantný a uprataný vzhľad.

Čitateľnosť
Priesvitný farebný displej s uhlopriečkou 1,9 "zaručuje perfektnú čitateľnosť aj pri silnom slnečnom svetle. Pretože sa podsvietenie prispôsobuje svetelným podmienkam, všetko je dokonale čitateľné - aj za tmy.

 

 

 

Výcvik
Pomocou BLE (Bluetooth Low Energy) pripojte Kiox k monitoru srdcovej frekvencie, ako je napríklad Polar H7. To vám umožní sledovať váš srdcový rytmus a vyťažiť maximum zo svojho tréningu.

Motivácia
Zvýšte svoju úroveň kondície: Napríklad indikátor na displeji vám ukáže, či jazdíte nad alebo pod priemernú rýchlosť. Toto vás bude motivovať, aby ste sa ešte viac tlačili.

Sklo displeja
Či už sa jedná o nečistoty alebo kamenné štiepky, sklenený displej odolný voči poškriabaniu je skvelým partnerom, či už na ceste alebo v meste.

Magnetický držiak
Rýchlo uložené a bezpečne namontované, aby odolali nárazom v drsnom teréne. Magnetický držiak umožňuje ľahké vybratie a pripojenie palubného počítača, ako aj pevné držanie.

Kompaktné diaľkové ovládanie
Majte všetko pod kontrolou: Tlačidlá umožňujú, aby sa palubný počítač ovládal palcom bezpečne a pohodlne. Výrazný hmatový tlak za tlačidlami počas prevádzky poskytuje jasnú spätnú väzbu.

 

 


Pripojenie

 

SERVIS Elektrobicyklov
Sme špecializované certifikované servisné pracovisko pre elektrobicykle s pohonom BOSCH a SHIMANO. Diagnostika, upgrade, test batérie, výmena ložisiek a všetky odborné práce vám vieme poskytnúť v našej predajni bicyklov. Každý nový bicykel je odborne zmontovaný, nastavený a skontrolovaný diagnostikou na elektrobicykle. Naši pracovníci sú každoročné odborne školení a pripravení sa postarať o váš elektrobicykle.