Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny. Ebike dovezieme nastavený, zložený a pripravený na jazdu.

Všetko o nákupe

Kedy mi bude tovar doručený?

Deň doručenie tovaru záleží od skladovej dostupnosti a množstva objednaného tovaru. Keď je objednaný tovar na našom sklade v Bardejove, doručenie je obyčajne na druhý pracovný deň. Ak je v objednávke viacero položiek a niektorá je na externom sklade u dodávateľa, doručenie je na tretí pracovný deň, prípadne sa objednávka môže rozdeliť na dve po dohode so zákazníkom.  

O dostupnosti  a dobe dodania tovaru vás informujeme pri každom výrobku nad cenou tovaru.

dodanie

Doručenie v rámci Slovenska je obyčajne do 3 pracovných dní od objednania. V prípade platby prevodným príkazom sa doba dodania začína počítať od pripísania úhrady na náš účet. Tovar je záväzne rezervovaný až po obdržaní úhrady. Preto doporučujeme neodkladať úhradu na neskôr, aby sa vami objednaný tovar nevypredal.

Pri doručovaní tovaru do zahraničia sa doba dodania predlžuje o 2-3 pracovné dni.

Informácia pre kupujúcich bicykel

Pred tým, než vám pošleme bicykel, ktorý ste si objedali v našom e-shope, ho zložíme, nastavíme, čím pre vás odpadá ďalšia starosť s jeho zostavovaním. Na vás ostane len jeho jednoduché nasadenie riadidiel, predného kolesa, pedálov, sedadla a môžete jazdiť. Ako teda spojazdniť bicykel po vybalení?

Ako za tovar zaplatiť?

Na výber je niekoľko možnosti:

V hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere v predajni v Bardejove.eurobankovky-100-m

Dobierkou, platba kuriérovi pri doručení.

Prevodným príkazom na účet. Čísla účtov nájdete v zálohovej faktúre, ktorú vám zašleme mailom.

Platobnou kartou online po odoslaní objednávky cez zabezpečenú paltobnú bránu GoPay. Platba je vždy vGoPay-logo-m mene EUR aj v prípade, že máte platobnú kartu v inej mene. Platobný protokol je zabezpečený HTTPS šifrovaním. Platbou kartou je úhrada pripísaná na náš účet okamžite, čo urýchli vybavenie vašej objednávky.

Potrebujem poradiť.

S čímkoľvek čomu na našej stránke nerozumiete sa môžete orátiť na naši pracovníkov na telefóne, alebo mailom. Rovnako ak potrebujete poradiť s veľkosťou bicykla, obuvy alebo oblečenia s dôverou sa môžete na nás obrátiť. Sme vám k dispozícii v pracovnom čase od 8:00 do 17:00 hod. Naše telefonické kontakty nájdete v hornej lište na samom vrchu stránky. V prípade mailovej komunikácie nás neváhajte kontaktovať na info@bicykle.eu

online-pomoc-2

Tel.: 054/4722742
Mobil: 0904 089 272

Radi si vypočujeme aj vaše návrhy na zlepšenie našich služieb. Len vďaka vám sa môžeme zlepšovať. Sme tu pre vás od pondelka do piatku.

Čo ak mi tovar nesedí?

Bola vám doručená objednávka a objednaný tovar vám nesedí veľkosťou, alebo nepasuje na váš bicykel? Prípadne ste si objednali iný tovar ako vám bol doručený? Kontaktujte nás a poradíme vám ako ďalej postupovať. Niekedy stačí len správny postup a problém sa vyrieši. Ak nesedí veľkosť oblečenia alebo obuvy, tak je potrené vypísať formulár na výmenu alebo vrátenie tovaru a tovar nám poslať na našu adresu. 

SPAIZ, s.r.o.
Poštová 3
08501 Bardejov

Obratom vám tovar vymeníme za správnu veľkosť, alebo vám vrátime plnú vami zaplatenú sumu.

Váš problém so zakúpeným tovarom v našom eshope je naša starosť vyriešiť ho. Aby sme vám mohli pomôcť je potrebné nás kontaktovať na horeuvedených telefónnych číslach alebo mailom na info@bicykle.eu

vymena-tovaru-1

Chcem kúpený tovar reklamovať

Čo ak zakúpený tovar mi nefunguje správne a chcem ho dať reklamovať?
V prvom rade nás kontaktujte, aby sme zistili, či porucha, ktorá sa vyskytla na tovare sa nedá odstrániť (ak sa jedná o bicykel, doplnky, náhradné diely alebo elektroniku). 
Všetko ostatné o tom ako reklamovať zakúpený tovar ako aj reklamačný formulár nájdete na tomto linku.

Rozhodol som sa odstúpiť od zmluvy

Všetko o odtúpení od zmluvy ako aj formulár na odstúpenie si môžete pozrieť podrobnejšie na tomto linku.

Sme cetrifikovaný E-SHOPcertifikovany_eshop.jpg
Náš e-shop spĺňa prísne pravidlá dané platnou legislatívou a nariadenia Európskej komisie a je certifikovaný nezávislou certifikačnou spoločnosťou nakupujbezpecne.sk.