Objavte svet bez obmedzení: Elektrobicykle, ktoré vás dostanú ďalej, rýchlejšie a s väčšou radosťou! Teraz za bezkonkurenčné ceny do vypredania zásob.

BOSCH LED diaľkový ovládač pre SMART SYSTÉM

Kód: 22456
€99
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Plne prepojené riadiace centrum, ktoré je zábavné používať. Ovládač nie je kompatibilný so starším systémom BOSCH 2, 3 a 4 generácie.

Vlastnosti:

 1. Optimálna čitateľnosť

  Pre menej rozptyľovania a väčšiu bezpečnosť. Všetky dôležité informácie je možné rýchlo a jednoducho zachytiť vďaka LED diaľkovému ovládaču. LED diódy sú dobre viditeľné aj na slnečnom svetle a jas displeja sa flexibilne prispôsobuje okolitému svetlu: To znamená, že čitateľnosť je zachovaná aj pri meniacich sa svetelných podmienkach a nikdy vás neoslní. Zvolený jazdný režim tiež rýchlo spoznáte podľa príslušnej farby.
   
 2. Inteligentné pripojenie

  Väčšia flexibilita, pohodlie a bezpečnosť: LED diaľkové ovládanie spája eBike s aplikáciou eBike Flow. To vám umožní vyvolať všetky dôležité údaje o jazde, ako je trvanie vašej jazdy alebo prejdená vzdialenosť, pomocou smartfónu a zdieľať ich s ostatnými používateľmi. Aktualizácie softvéru je tiež možné vykonávať nezávisle.
   
 3. Smart Walk Assist

  Dokonca aj na tých najstrmších cestách, keď už nie je možné jazdiť, môžete svoj eBike ľahšie tlačiť pomocou Walk Assist: Stačí stlačiť tlačidlo mínus, pohnúť eBikom a už pocítite podporu. LED diaľkové ovládanie slúži aj ako váš sprievodca, ktorý vám uľahčí manipuláciu. Walk Assist je obzvlášť užitočný pri jazde na eMountain bicykli v náročnom teréne.
   
 4. Ergonomické ovládanie

  LED diaľkové ovládanie je možné individuálne prispôsobiť vám a okrem atraktívneho dizajnu sa môže pochváliť optimálnou ergonómiou a intuitívnym ovládaním. Vďaka ergonomickému 'L' dizajnu je možné LED diaľkové ovládanie pripevniť na riadidlá, aby ste palcom dokonale dosiahli a ovládali všetky tlačidlá.
   
 5. Udržateľne v pohybe
  Dostaňte sa do cieľa bezpečnejšie a udržateľnejšie: Dobíjateľná batéria LED diaľkového ovládača s dlhou životnosťou znamená, že sa môžete spoľahnúť na riadiace centrum pri každej jazde na eBike. Ak bude niekedy potrebné batériu vymeniť, môže si ju objednať u špecializovaného predajcu, pretože ďalšia trasa už čaká na objavenie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: