Predné svetlo Spanninga ARCO XB USB

Kód: 21166
€18,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Predné svetlo Spanninga ARCO XB USB

Ultratenké, výkonné a navrhnuté veľmi inovatívnym a moderným spôsobom. Predné svetlo ARCO sa perfektne hodí na akékoľvek bicykle. Najunikátnejším prvkom tohto svetla je, že je vybavený priekopníckou technológiou COB LED, ktorá zodpovedá za dizajn a svetelný výkon.
ARCO vyhovuje potrebám každého moderného cyklistu niekoľkými spôsobmi. V prvom rade používa COB LED, ktoré sú v súčasnosti najinovatívnejšími a najmodernejšími LED na trhu. Po druhé, predné svetlo ARCO je vybavené lítium-polymérovou batériou nabíjateľnou cez USB. Čo je dobré pre životné prostredie, pretože nie je potrebné nikdy vymeniť batérie. Na nabitie batérie stačí použiť kábel micro USB (dodáva sa so svetlom) a pripojiť ho napr. k notebooku. Počas niekoľkých hodín je batéria úplne nabitá. Svetlo má tlačidlo bezpečného spínača, čo znamená, že je potrebné stlačiť pár sekúnd, aby sa svetlo zaplo a vyplo.

Vďaka pôsobivému svetelnému výkonu 80 lúmenov poskytuje predné svetlo ARCO veľmi bezpečnú funkciu pre váš bicykel. Skutočne zaisťuje optimálny výhľad na 30 metrov a viditeľnosť až 500 metrov, a to ako v meste, tak aj mimo mesto.
S držiakmi na O-krúžky BH 07 (dodávané s výrobkom v 2 veľkostiach) sa dá ARCO FRONT rýchlo a pevne namontovať na riaditka vášho bicykla.
Predné svetlo ARCO má pozoruhodnú dobu svietenia až 5 hodín v normálnom režime, 8 hodín v ekorežime a 10 h v režime blikania, čo je pôsobivé pre svetlo nabíjateľné cez USB.
Okrem toho je ARCO FRONT veľmi ľahké (menej ako 30 gramov) a má praktický indikátor nabitia batérie. To znamená, že keď začne varovný signál svietiť, je čas nabiť batériu.
Technické údaje:
Svetelný zdroj: biele COB LED diódy >30 lúmenov
Nabíjateľná batéria: Li-Po cez USB
Výdrž: Max. 5 h (zapnuté) / 8 h (eko režim) / 10 h (blikanie)
Indikátor nabitia batérie: Áno
Funkcie zapnuté / eko / blikanie
Hmotnosť: <30g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: