Za každý nákup nad 100€ vás odmeníme kupónom na zľavu 10% pri ďalšom nákupe na doplnky, kolobežky a oblečenie (nevzťahuje sa na bicykle a tovar v akcii).

Predné svetlo Supernova Mini 2 Pro 2021

Kód: 21515
€199
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Predné svetlo Mini 2 Pro od nemeckej firmy Supernova je mimoriadne kompaktné a mimoriadne silné bez toho, aby obetovalo elegantný minimalistický vzhľad.
Zmena režimov medzi diaľkovým a stretávacím režimom sa dá pohodlne ovládať tlačidlom na riaditkách. Toto tlačidlo je umiestnené v magnetickom držiaku, ktorý je pripevnený vedľa gripu pomocou vlastnej objímky.
Objektív Terraflux4 je míľnikom vo vývoji optiky. Pre šošovky tejto veľkosti vytvára vynikajúco jasné a rovnomerné osvetlenie na ceste a dobré okolité osvetlenie nad čiarou rozhrania. S objektívom Terraflux4 si všimnete, že nebudete oslňovať prichádzajúcu premávku. Vďaka sofistikovanému systému riadenia svetla nasmeruje objektív Terraflux 90% svetla tam, kde je to najviac potrebné: na cestu. Tam vytvára široký a rovnomerný lúč svetla, ktorý siaha od predného kolesa až do diaľky. Trvalé denné svetlo zabudované do šošovky zaisťuje, že jazdec je počas dňa veľmi dobre viditeľný aj v premávke.
Zanáranie odpruženej vidlice je dobre známym problémom horských bicyklov. Pretože predná časť horského bicykla sa pri brzdení zanára, dosah svetelného kužeľa sa často môže znížiť až o 90%. Špeciálne diaľkové svetlo Supernovy je optimalizované na zvýšenie lúča tak, aby kompenzovalo pohyb vidlice.
Pomocou stretávacích svetiel môžete vyraziť na cestu k trailu bez toho, aby ste ostatných oslňovali. Akonáhle vyrazíte do terénu, môžete jednoduchýmstlačením tlačidla prepnúť na diaľkové svetlá.
Táto nová U-verzia svetla ma integrovaný 110mm dlhý kábel s pozlateným konektorom priamo do svetla. Zároveň balenie obsahuje 1300mm dlhý kábel Power Connector Bosch na prepojenie medzi svetlom a motorom Bosch.

Technické údaje:
• Svietivosť: silný režim: 550 lumenov/160 luxov, štandardný režim: 235lumenov/100 luxov 
• Napájacie napätie: 12 V DC
• Typ objektívu: Terraflux 4
• Rozmery: 31.5 x 41 x 41 mm
• Materiál: CNC opracovaný dural 6061
• Hmotnosť: 40g
• Optimalizované pre trvalé denné svietenie
• Dĺžka kábla so svetla s pozlateným konektorom: 110 mm
• Dĺžka kábla Power Connector Bosch medzi svetlom a motorom: 1300mm (pre zapojenie tohto svetla s motorom Brose, Yamaha alebo Fazua je potrebné dokúpiť samostatný kábel)
• Balenie neobsahuje držiak na riadítka
• Záruka: 5 rokov

Upozornenie: Toto predné svetlo je kompatibilné s držiakmi na riadítka 31,8mm (R-UHM318-BLK) alebo 35mm (R-UHM35-BLK)

Dodatočné parametre

Kategória: Pre elektrobicykle
Zdroj svetla: napájané z batérie elektrobicykla
Režim svietenia: stále svietenie, dialkový a stretávací režim

Supernova Mini 2 Pro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: