GARMIN FÉNIX 6X PRO Black, Black Band

Kód: 21949
Akcia Novinka
Značka: GARMIN
ZADARMOZADARMO €699,90 –14 %
GARMIN FÉNIX 6X PRO Black, Black Band
€699,90 –14 % €598,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalšia generácia univerzálnych GPS hodiniek so smartfunkciami. fénix 6X prináša na základe skúseností a vývoja série fénix prepracované funkcie a výbavu. Základný štandard novej výbavy série fénix 6X ponúka celkom nový optický pulzomer s podporou pokročilých meraní (variabilita pulzu) a podporou snímania pulzu aj pri plávaní, ktorý je doplnený o PULSE OX snímač pre meranie okysličenosti krvi. Praktická funkcionalita je rozšírená o tzv. battery management pre pokročilú správu a manažment napájania hodiniek v závislosti od použitia, potrieb a očakávanej výdrže batérie. Samozrejemostťou je tiež podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay™

Telo hodiniek je vyrobené z mimoriadne odolného, stáleho a zároveň ľahkého materiálu fiber-reinforced polymer s kovovým krytom na zadnej hodiniek. Displej série fénix 6X sa zväčšil o 36% oproti staršej generácii fenix 5X a je krytý odolným sklíčkom vyrobeným pomocou technológie Corning® Gorilla® Glass. Ďalšie kovové prvky sú vyhotovené s kvalitnej ocele Stainless Steel s finálnou farebnou úpravou podľa modelu
. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardyMIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu.

Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach. Tlačidlá sú dostatočne veľké, ľahko ovládatelné s presnou odozvou po stlačení. 

Model fénix 6X PRO oproti štandardnej výbave série fénix 6 ponúka:

- integrovaný .mp3 prehrávač - s pamäťou pre viac ako 2000 skladieb
- predinštalované Topografické mapy EU + mapy lyžiarskych stredísk EU + celosvetovú mapu golfových ihrísk
- nová funkcia PACEPRO pre detailné sledovanie priebehu tempa behu

POSÚVAJTE SA K VYŠŠÍM VÝKONOM

Tieto robustné multišportové hodinky GPS fēnix vám umožnia pridať do cvičenia mapovanie, hudbu, inteligentné plánovanie tempa a ďalšie funkcie - takže zvládnete každú výzvu bez problémov

KVALITA DIZAJNOM
Robustný, ale prepracovaný dizajn ponúka vždy zapnutý 1,4 ”displej čo je 35,56 mm - uhlopriečka. Je testovaný podľa amerických vojenských noriem na tepelnú, nárazovú a vodotesnosť.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY
Prispôsobte vzhľad svojmu životnému štýlu výberom faziet z nehrdzavejúcej ocele, titánu alebo DLC. Každá edícia Sapphire pridáva zafírové šošovky odolné voči poškriabaniu a prvotriedne materiály.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

BACKCOUNTRY LYŽE

XC SKY DYNAMIKA

Používajte vopred načítané profily aktivít na bežecké a trailové  behanie, plávanie, beh, bicyklovanie, turistiku, veslovanie, lyžovanie, golf a ďalšie. Zostaňte informovaní, keď ste na snehu. Tento vopred nabitý profil dokáže rozlišovať medzi lyžovaním a lezením. Automaticky zobrazuje metriky špecifické pre stúpanie alebo klesanie. V spojení s hrudným pásom HRM-Pro ™ (predáva sa samostatne), metrika lyžiarskej sily pomáha merať skutočné cvičebné zaťaženie bežeckých tréningov

MTB DYNAMIKA

PRIPRAVENÉ FUNKCIE

ANIMOVANÉ TRÉNINGY

Sledujte podrobnosti o každej jazde pomocou metriky pre horskú cyklistiku a špecializovaných meraní Grit ™ a Flow ™, ktoré hodnotia náročnosť trate a hladký zostup, vďaka čomu získate skóre, ktoré budete nabudúce prekonávať. Pripravte sa chytiť niekoľko vĺn. fēnix 6 Pro a Sapphire spolupracujú so  systémom Surfline Sessions ™, ktorý pred kamerou Surfline vytvára video z každej vlny, na ktorej sa nachádzate, takže si ich môžete neskôr pozrieť a zistiť, ako sa vám darilo. Tieto hodinky ponúkajú ľahko sledovateľné, animované kardio, silové, jogové a pilatesové cvičenia, ktoré si môžete prezrieť na obrazovke hodiniek. Vyberte si z vopred načítaných animovaných tréningov alebo si stiahnite ďalšie z online komunity Garmin Connect ™.

SPRÁVCA ENERGIE

KAPACITA SRDCE NA ZÁPASE

BODY BATTERY ™ ENERGETICKÝ MONITOR

Pozrite sa, ako rôzne nastavenia a senzory ovplyvňujú výdrž batérie vašich hodiniek, aby ste mohli kedykoľvek vykonávať zmeny predlžujúce batériu. Technológia optického srdcového tepu 1 meria intenzitu aktivity a variabilitu srdcového tepu na výpočet úrovne stresu. Sleduje aj pod vodou bez popruhu srdcového tepu. Optimalizujte energetické zásoby svojho tela pomocou variability srdcového tepu, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, či ste pripravení byť aktívni alebo kedy budete potrebovať odpočívať.

POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

METÓDY VÝKONU

Získajte úplný rozpis fáz svojho ľahkého, hlbokého a REM spánku. To všetko si pozrite na špecializovanej miniaplikácii, ktorá obsahuje skóre vášho spánku a postrehy. Zaznamenajte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. Keď je povolený automatický cieľ, uvidíte dokonca odhadovanú stratu potu po aktivite a váš cieľ sa tomu prispôsobí. Zobrazte pokročilé tréningové metriky, ktoré zahŕňajú dynamiku behu, teplotu VO2 max upravenú podľa teploty a nadmorskej výšky, beh V02 max pre chodcov, poradcu pre regeneráciu a ďalšie.


 

ULTRARUN

TECHNOLÓGIA PACEPRO

ČAS OBNOVENIA

Ultrarunovú aktivitu používajte s časovačom odpočinku a zaznamenajte si čas, ktorý strávite na staniciach pomoci. Prvá funkcia svojho druhu v programe PacePro vám pomôže udržať si tempo s vedením upraveným podľa stupňa počas kurzu. Po každom tréningu vám čas na zotavenie oznámi, že budete pripravení na ďalšie náročné cvičenie. Dokonca zodpovedá intenzite tréningu a faktorom, ako je stres, denná aktivita a spánok.


 

DENNÉ NÁVRHY NA CVIČENIE

KURZY GOLFU

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Ak chcete získať poradenstvo v oblasti tréningu, ktoré zohľadní vás a vašu úroveň kondície, získajte denné odporúčania týkajúce sa behu a jazdy na základe vášho aktuálneho tréningového zaťaženia a stavu tréningu. Získajte prístup k plnofarebným mapám CourseView pre viac ako  41000 golfových ihrísk po celom svete a získajte zacielenie na tlačidlá a funkciu PlaysLike Distance. Interná nabíjateľná lítiová batéria poskytuje až 14 dní výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek, 10 hodín v režime GPS s hudbou a až 48 dní v režime šetriča batérie.

VLASTNOSŤ CLIMBPRO

MULTI-GNSS PODPORA

SNÍMAČE ABC

Použite plánovač výstupu ClimbPro na stiahnutých kurzoch a zobrazte si v reálnom čase informácie o svojich súčasných a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane stúpania, vzdialenosti a prevýšenia. Získajte prístup k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) a sledujte ich v náročnejších prostrediach, ako je samotný GPS. Vydajte sa na ďalšiu trasu pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru pre údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a trojosového elektronického kompasu.


 

SNÍMAČ PULSE OX

AKKLIMÁCIA

SLEDOVANIE RESPIRÁCIE

Na aklimatizáciu na výšku alebo monitorovanie spánku používa snímač Pulse Ox 2 svetelné lúče na zápästí, aby zistil, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík. Tento widget zobrazuje vašu aktuálnu nadmorskú výšku, aklimatizovanú nadmorskú výšku a súvisiace hodnoty Pulse Ox 2 , srdcovú frekvenciu 1 a frekvenciu dýchania, aby ste videli, ako sa držíte v aktuálnej nadmorskej výške. Sledujte, ako dýchate celý deň, počas spánku a počas dychových aktivít a jogy.


 

REŽIM EXPEDÍCIE

MAPY TOPO A LYŽE

TRASOVANIE KOLA

Trek široko -ďaleko medzi dobíjaním. Expedičný režim, referencia GPS s mimoriadne nízkym výkonom, trvá niekoľko týždňov. Na navigáciu svojich dobrodružstiev používajte topografické mapy . Pozrite si názvy zjazdoviek a hodnotenia náročnosti pre 2 000 lyžiarskych stredísk po celom svete . Zadajte vzdialenosť, ktorú chcete prejsť, a získajte navrhované trasy, ktorými sa dostanete späť do východiskového bodu. Smerovanie popularity Trendline ™ vám pomôže nájsť najlepšie miestne cesty.

POSTUPNÁ NAVIGÁCIA

Sledujte trasu alebo kurz pomocou podrobných pokynov,
toré vás vopred informujú, kedy príde ďalšia odbočka.

 

,

CHYTRÉ OZNÁMENIA

HUDOBNÉ APLIKÁCIE

GARMIN PLATENIE

Po spárovaní s kompatibilným zariadením budete dostávať e -maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinky . Uložte si až 2 000 skladieb alebo pristupujte k streamovacím aplikáciám z kompatibilných služieb , vrátane Spotify®, Deezer a Amazon Music, a počúvajte cez slúchadlá s technológiou BLUETOOTH®. Prostredníctvom zúčastnených poskytovateľov sa môžete rýchlo pohybovať po pokladniach pomocou bezkontaktného platobného riešenia Garmin Pay .


 

FUNKCIE BEZPEČNOSTI A SLEDOVANIA

CONNECT IQ ™ STORE

Ak sa necítite bezpečne alebo ak vaše hodinky vycítia, že došlo k incidentu, funkcie pomoci a detekcie incidentov 3 odošlú vašu polohu núdzovým kontaktom. Stiahnite si vlastné ciferníky, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a miniaplikácie z Connect IQ Store .


SRDCE
NOVINKA! fénix 6 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu novej generácie s podporou merania pulzu aj pri plávaní. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.

MP3
Integovaný prehrávač hudby (.mp3) s pamäťou až pre 2000 skladieb pre okamžité prehrávanie priamo z hodiniek. Odteraz si prehráte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia po pripojení externých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel (nie sú súčasťou balenia). fénix 6 modely sú dodávané s predinštalovanými aplikáciami Spotify & Deezer - stačí si pripojiť váš účet a môžete si prehraváť hudbu z obľúbených zdrojov priamo zo zápästia. Zoznam kompatibilných bezdrôtových slúchadiel nájdete na odkaze Bluetooth slúchadlá. Nahrať požadované skladby je veľmi jednoduché, stačí hodinky pripojiť k počítaču cez priložený USB kábel. Svoj playlist si môžete synchronizovať aj cez obľúbenú streamovaciu službu. Pri tréningu už nebudete pri počúvaní hudby potrebovať externý prehrávač ani smartfón.

PULSE OX
Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície. 

VÝŠKOMER
Špeciálna funkcia ktorá poskytuje používateľovi rozšírené informácie o aktuálnom, priebežnom i celkovom prevýšení, sklone terénu, zostávajúcej vzdialenosti a k vrcholu (na úsekoch / do ciela) , nadmorskej výške a pod. v reálnom čase na dráhe reps. na nahratej trase.

METRIKA
Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomeru HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení). Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.

ANAEROBNÝ PRAH
Anaeróbny prah (Lactate Threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu. Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium / HRM-Run alebo HRM-Tri

PRIPOJENIE 
fénix 6 je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako snímač rýchlosti, kadnecie, wattmeter integrovaný v pedáloch VECTOR na bicykel. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.

BICYKLOVÉ DOPLNKY A ICH PREPOJENIE
fénix 6 je možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Varia (smart cyklosvetlo, vision displej ... ) ako je cykloradar. Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli. 

NAPÁJANIE
Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 14-tich dní v režime smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom Elevate 24/7. Pri zapnutej aktivite s príjmom GPS signálu zaručí integrovaná batéria predĺženú dobu používania až do 36 hodín (so zapnutým optickým snímačom pulzu 24/7). Pri zapnutej aktivite s príjmom GPS a zapnutým .mp3 prehrávačom poskytnú hodinky výdrž do 10 hodín. Novinkou je extrémny režim batérie - EXPEDITION pre dlhé presuny v teréne s optimalizovanym záznamom GPS a celkovou výdržou do 28 dní. Pre bežné nosenie môžete tiež využiť maximálne úsporny režim batérie (Batter Saver Watch Mode) a následne hodinky poskytnú výdrž až do 48 dní (bez GPS).

SK
Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine + používateľská príručka v slovenskom jazyku. Základná príručka používateľa je dodávaná v balení a kompletnú používateľskú príručku si stiahnete na stránke pri produkte, záložka "Návody" prípadne sa obráťte na našu bezplatnú linku podpory Hotline na bezplatnom tel. čísle 0800 135 000.  

PC CONECT
Po ukončení dobrodružstva alebo tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect. Prepojenie s počítačom USB dáva možnosť zálohovania zaznamenaných údajov alebo plánovanie navigačných trás na počítači nad mapovými podkladmi. BaseCamp je bezplatná aplikácia určená predovšetkým pre používateľov turistických GPS Garmin. Umožňuje jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného.

MAPY
Dodávaná rekreačná mapa Európy, ktorá je predinštalovaná v internej pamäti (16GB). S podporou automatického prepočtu optimálnej trasy k cieľu. Dostupné funkcie pre vyhľadávanie adresných a iných bodov záujmu (POI) na predinštalovanej mape.

PLÁVANIE
Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.

NOVÉ CIELE
Okrem bežeckých funkcií fénix 6 séria ponúka aj plnohodnotné profily pre cyklistiku, plávanie alebo triatlon a lyžovanie/snowboarding. V bazéne alebo aj v otvorených vodách máte k dispozícií meranie vzdialenosti, tempa, počtu záberov a iné. Lyžiarský/snowboardový mód zase meria rýchlosť, vzdialenosť a rýchlosť klesania automaticky vždy, l keď ste na svahu. Ak práve nešportujete , tak využijete monitor aktivity, ktorý vám každé ráno nastaví nový cieľ v počte krokov. Počas dňa vás nenechá pasívnym. Po hodine bez pohybu vám vibračné upozornenie oznámi, že je čas sa hýbať. Okrem počtu krokov a vzdialenosti meriate aj spálené kalórie a počas noci kvalitu vášho spánku.

ZOTAVENIE
Hodinky zo série fénix 6 môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času celkového zotavenia organizmu pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd. 

AETOBNÁ VYTRVALOSŤ
VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd. 

Obsah dodávky:

Dodatočné parametre

Kategória: Muži
Displej - veľkosť, ŠxV: 1,4" (35.56 mm - uhlopriečka)
Odolnosť voči vode: 10 ATM*
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 280 x 280 bodov
Vstavaná pamäť: 32 GB
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 51 x 51 x 14,9 mm
Hmotnosť zariadenia: 93 g (bez remienka 66 g)
Oxymeter - Pulse Ox: Áno
Akcelerometer: Áno
Vysoko-citlivý prijímač: Áno
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
Auto Pause® (zast. tréning podľa rýchl.): Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: Áno
Wi-Fi®: Áno
Barometrický výškomer: Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): Áno
Garmin Pay™: Áno
Možnosť dohrávania máp: Áno
Track log / záznam a správa trás: Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper): Áno
Multi-sport (zmena šport. módu): Áno
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalór): Áno
Intervalový tréning: Áno
Sledovanie počtu krokov: Áno
Zvukové alarmy/vibrácia: Áno
Gyroskop: Áno
Teplomer: Áno
Správa trás/ciest: Áno
TracBack (cesta späť): Áno
Bluetooth®: Áno
MP3 prehrávač: Áno
Elektronický kompas: Áno
Fitness (užívateľský profil): Áno
Recreational (turistický užívateľský pro): Áno
Lov/ryby kalendár: Áno
Slnko a Mesiac informácie: Áno
Tabuľky príliv/odliv: Áno
Výpočet plochy: Áno
HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: Áno (voliteľný)
HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie: Áno (voliteľný)
HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom: Áno (voliteľný)
Automatická synchronizácia s PC: Áno cez USB
Snímač srdcovej frekvencie: Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie: Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod: Áno, voliteľný
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): do 21 dní (hodinky + 24/7 pulz + BT smartfunkcie), až do 60 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie s optickým pulzomer, až do 120 hodín s GPS v režime UltraTrac
Displej - typ: Farebný - transflective memory-in-pixel (MIP)
Aplikácie: Garmin Connect Mobile, Connect IQ store
GPS prijímač: GPS + GLONASS + GALILEO
Akumulátor - typ: nabíjateľná Lithium-ion
Dotyková obrazovka: Nie
Používanie pam. kariet: Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica: Nie
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky): Pripojiteľné ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Varia
Predinštalované mapy: Topo Europe + Mapy EU lyžiarskych stredísk (predinštalované) + Golfové ihriská
Prepojenie: USB/Bluetooth/ANT+/Wi-Fi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: