Pedále LOOK GEO Trekking Vision

Kód: 21384
€99,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Rad pedálov GEO TREKKING bol navrhnutý tak, aby vás podporoval pri vašich každodenných cestách, medzi kanceláriou a domovom, v meste, na cyklistických trasách, v premávke alebo jednoducho pri dobrodružných výletoch. Ich všestrannosť, ktorá má plochú stranu, znamená, že dokážu zvládnuť každú situáciu a všetky podmienky a poskytnúť jedinečnú slobodu ducha.
Strana CLIPLESS je založená na mechanizme, ktorý je v súlade so štandardom micro cleat, kompatibilným s SPD kuframi. Tento mechanizmus sa vyznačuje celým rozsahom a umožňuje jednoduché a bezpečné zapínanie a vypínanie. Nastavovací systém umožňuje nastavenie od 5 do 10. Všetky pedále sú dodávané s kuframi EASY s 30% ľahším zacvaknutím a prirodzenejším viacsmerným vyklápaním, čo ponúka možnosť pohybu kombinujúceho rotáciu a trakciu.

Model GEO TREKKING VISION je vybavený telom vyrobeným z kompozitných a ľahkých lisovaných hrotov, takže je vhodný pre široký rozsah použitia.

Vyvinuli sme systém osvetlenia, ktorý sa ľahko inštaluje a odstraňuje vďaka systému klipov, čo znamená, že svetelný systém VISION funguje autonómne pre väčšiu slobodu používania. Môžete si teda zvoliť konfiguráciu, ktorá vám najviac vyhovuje: dve svetlá na pedál; jedno svetlo na každom pedáli.
Osvetlenie má  3 režimy - stále svietenie, blikanie a eco-blikanie. Pri režime eco-blikania je výdrž akumulátora 30hodín. Osvetlenie je nabíjateľné pomocou mikroUSB kábla.

• kompozitové telo
• Chromoly+ osa
• možnosť nastavenia pevnosti pružiny 5-10Nm
• balenie obsahuje 2ks Easy kufrov (Shimano SPD kompatibilné)
• balenie obsahuje 2ks osvetlenia LOOK Vision
• hmotnosť pedálov 203g/ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: