GARMIN EDGE 130 PLUS HR BUNDLE

Kód: 21960
Akcia
Značka: GARMIN
ZADARMOZADARMO €249,90 –4 %
GARMIN EDGE 130 PLUS HR BUNDLE
€249,90 –4 % €239
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia

Sme autorizovaný predajca značky GARMIN. Všetok tovar je od oficiánych distribútorov s garanciou kvality a servisom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbená sériia kompaktných cyklopočítačov je teraz doplnená o nový model Edge 130 Plus. Okrem štandardnej výbavy pre základnú navigáciu s podporou funkcií pre cyklistickú bezpečnosť, ponúka Edge 130 Plus mnoho zaujímavých rozšírení funkčnosti pre cestnú aj MTB cyklistiku. Jednoduchý na ovládanie a bez ďalšieho príslušenstva poskytuje údaje o čase, rýchlosti, vzdialenosti, nadmorskej výške, dosiahnutom prevýšení, ktoré sú doplnené o vyplývajúce priemerné hodnoty na okruhy (LAP) alebo celú aktivitu.    

Vďaka základnej navigácií sa vždy dostanete späť na štart alebo sa môžete nechať navigovať k vytýčenému bodu / na nahratej trase, ktorú do cyklopočítača odošlete z pripojeného smartfónu. Edge 130 Plus je základným štandardom výbavy bicykla pre jazdu a tréning počas celého roka na cestnom i horskom bicykli s podporou > STRAVA live segments < 

Vlastnosti:

Jazda v každom počasí...Cyklopočítač Edge® 130 Plus je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.

NOVINKA: Špeciálna funkcia CLIMBPRO - poskytuje používateľovi rozšírené informácie o aktuálnom, priebežnom i celkovom prevýšení, sklone terénu, zostávajúcej vzdialenosti a k vrcholu (na úsekoch / do ciela) , nadmorskej výške a pod. v reálnom čase na dráhe reps. na nahratej trase.  

Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externými snímačmi HR PREMIUM nie sú súčasťou balenia), Snímač rýchlosti & kadencie(nie sú súčasťou balenia) a Vector™ (nie sú súčasťou balenia). Edge® 130 umožňuje tiež použitie praktického diaľkového ovládania Edge Remote(nie je súčasťou balania), ktorý sa pripojí tiež vďaka ANT+.  

Podpora Strava Live Segments pre obľúbené virtuálne preteky na segmentoch z aplikácie Strava v reálnom čase. Podmienkou použitia funkcie je existujúci prémiový účet Strava s prepojením na účet Connect Garmin.

NOVINKA: Prepracované vyhotovenie Edge 130 Plus ponúka tiež podporu relevantných metrík pre MTB. Edge 130 Plus pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov a tiež súvisiaci čas HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.  

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 12 hodín.

Integrovaný príjimač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS alebo Galileo (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.). 

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.

Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné). V rámci funkčnej výbavy Edge 130 Plus je Virtual Partner dostupný iba v rámci spustenej (prejdenej) dráhy.

NOVINKA: Prepracovaný Live Track je užitočná funkcia, ktorá umožňuje zdieľanie vašej pozície v reálnom čase na rôznych zariadeniach. Jednoducho pred jazdou pripojte Edge 130 k smartfónu a vybratým osobám alebo na sociálnej siete odošlete pozvánku na sledovanie vašej aktivity.

Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd. Dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera.

Edge® 130 Plus môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max pri cyklistike. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd a poddmienkou pre dostupnosť výpočtu je pripojený wattmeter.

NOVINKA: Edge 130 Plus je vybavený funkciou DETEKCIA NEHODY (incident detection), ktorá sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Edge nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastaviť a aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielať informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.

Obsah balenia:

  • EDGE 130
  • Pulzomer HRM-Dual
  • Držiak na bicykel štandard 1x
  • USB kábel
  • Príručka použivateľa v slovenčine

Dodatočné parametre

Kategória: GARMIN GPS navigácie
GPS Vlastnosti: GPS navigácie
Waypointy obľúbené pozície: 100
História okruhov: 100 hodín záznamu aktivity
Cesty: 15
Hmotnosť balenia: 162 g
Displej veľkosť ŠxV: 2.7 x 3.6 cm
Displej rozlíšenie ŠxV: 303 x 230 pix.
Hmotnosť zariadenia: 33 g
Rozmery zariadenia ŠxVxH: 4.1 x 6.3 x 1.6 cm
Displej uhlopriečka v cm: 4.5 cm
Vysoko citlivý prijímač: Áno
Prenosný: Áno
Track log / záznam a správa trás: Áno
Záznam trás/ciest: Áno
TracBack (cesta späť): Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): Áno
Snímač srdcovej frekvencie: Áno
Snímač rýchlosti/kadencie: Áno
Automatická synchronizácia s PC: Áno
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper): Áno
Okruhy (auto/manual záznam okruhov): Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): Áno
Jednoduché tréningy (čas, vzdial., kalórie): Áno
Intervalový tréning: Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: Áno
Bluetooth®: Áno
Barometrický výškomer: Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): Áno
Alarm na čas/vzdialenosť: Áno (pri dosiahnutí cieľa)
Zvukové alarmy/vibrácia: Áno / Nie
Odolnosť voči vode: Áno IPX 7
Akumulátor výdrž v pohotovostnom režime: až do 12 hodín
Aplikácie: Garmin Connect Mobile
GPS prijímač: GPS + GLONASS + Galileo
Displej typ: monochromatický MIP
Predinštalované mapy: N/A
Vstavaná pamäť: N/A
Akumulátor typ: nabíjateľná lithium - ion
Dotyková obrazovka: Nie
Plávanie na hladine: Nie
Basemapa: Nie
Možnosť dohrávania máp: Nie
Používanie pamäťových kariet: Nie
Správa trás/ciest: Nie
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): Nie
Multi-sport (zmena šport. módu): Nie
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: Nie
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: Nie
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa): Nie
Wi-Fi®: Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica: Nie
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Nie
Teplotný rozsah -,+,°C: od -20°C do +55°C
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky): Teplomer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: